Выберите язык:
Проверенные отзывы реальных клиентов.
Raymond L. оценил(-а)
Great service, courteous and good food!
Rachel H. оценил(-а)
Lovely cafe! Great atmosphere and food and drinks. Service was awesome too. Would return again and close to the Notre Dame!
ISABELLA B. оценил(-а)
Cibo tipico francese, di buon livello. Persona molto cortese e attento
florence h. оценил(-а)
Un personnel très attentionné et professionnel, les plats sont délicieux et généreux. Un endroit très agréable pour fêter un anniversaire.
Jack S. оценил(-а)
Jacques B. оценил(-а)
Ange W. оценил(-а)
Great food and service, good location too.
Anja H. оценил(-а)
ein rundum gelungener Abend, tolles und sehr aufmerksames Team, die Speisen köstlich. Wir hatten einen schönen Abend dort als Gruppe.
Sylvie Z. оценил(-а)
Jean Pierre C. оценил(-а)